CompanyEmailWebsiteHallPhone
ETERNITY TRAVEL POLSKAanna@eternitytravel.plwww.eternitytravel.plE48 881396591
ETERNITY TRAVEL POLSKAanna@eternitytravel.plwww.eternitytravel.plE48 881396591
OOO “ZET”zet-g@yandex.ruhttp://zetgrodno.comE+375297722125
Санаторий РАДУГАmarketing-raduga@lidalkm.bywww.sanraduga.byE+375297821608
Lokalna Grupa Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego “Kraina wokół Lublina”biuro@krainawokollublina.plwww.krainawokollublina.plD+ 48 81 532 30 65
TRAVEL CAREinfo@travelcare.plwww.travelcare.plE533 777 933
Biuro Turystyczne QUANDandrzej@quand.com.plwww.quand.com.plE601590365
Sanatorium «Brestagrozdravnitsa»sanberestie@tut.bywww.berestje.byE+375 333353095
Województwo Łódzkieturystyka@lodzkie.plwww.lodzkie.plD42 291 98 00
Discover India Toursnishant@discoverindia.netwww.discoverindia.netE+91-9958910009
“STUDIA OTDYHA “ToBelarus”office@tobelarus.bywww.tobelarus.byE+375 44 772 78 78
Gmina Miasto Tomaszów Mazowieckiinformacjaturystyczna@tomaszow-maz.plwww.tomaszow-maz.plD44 724 23 11
Euro Pilot sp. z o.o.biuro@europilot.com.plwww.europilot.com.plD+ 48 22 664 50 91
Malinowe Hotele Sp z o.o.lachut@malinowyzdroj.plwww.malinowehotele.plD413704000
MIĘDZYNARODOWA DROGA WODNA E70 (MDW E70)dif@pomorskie.euhttps://mdwe70.plD+48 58 32 68 614
PĘTLA ŻUŁAWSKAdif@pomorskie.euhttp://petla-zulawska.pl/D+48 58 32 68 614
Lokalna Organizacja Turystyczna Gotaniajustynakrawczyk.jk@gmail.comwww.gotania.plE+48 501 510 756
LA BEAUTÉ INDIENNE / INPAC TOURS (P) LTD.labeauteindienne@orange.frhttp://inpactours.com/E0033680337648 / 0091 9810027417
Suwalska Organizacja Turystycznasot@suwalszczyzna.euwww.sot.suwalszczyzna.euD516970417
Maloka – akcesoria podróżnebiuro@malokasklep.plwww.malokasklep.plE0048 602 441 187
ENERGYLANDIA PARK ROZRYWKIinfo@energylandia.plwww.energylandia.plD334861500
Archipelag Roztoczemanager@archipelagroztocze.plwww.archipelagroztocze.plD510 101 710
Lokalna Organizacja Turystyczna w Mielniebiuro@mielnolot.plwww.cit.mielno.pl; www.mielno.plD+48 94 316 60 48
WIN Tours Indiainfo@westernindianature.comwww.wintoursindia.comE+91-7877603644+91-9950336883
SANYOG GUPTA VOYAGESINFO@SGVOYAGES.COMWWW.SANYOG.TRAVELE9810030233
INDIA VISION TOURS & TRAVELSvijaythakur51@gmail.comwww.indiavisiontours.comE+919810042918
India Tourismdirectorindiatourismparis@gmail.comwww.incredibleindia.orgE0033- (0)145233045
aquaholic boat trips srlmaum@bestofpuntacana.comhttps://bestofpuntacana.com/E8299881242
Powiat Nowosądecki – Starostwo Powiatowe w Nowym Sączupowiat@nowosadecki.plwww.nowosadecki.plD18 41 41 600
Kontynentyredakcja@magazynkontynenty.plwww.magazynkontynenty.plE514 826 786
Szlak wokół Tatrinfo@szlakwokoltatr.euhttp://www.szlakwokoltatr.eu/D+48607485222
Elbrus Climbinginfo@elbrus.vipElbrusClimbing.comE+48 22 219 64 24
Sri Lanka Tourism Promotion Bureaujagath@srilanka.travel / antonjagath07@gmail.comwww.srilanka.travelE+94778041830
Sanatorium ”Ruzanski”marketing@sanruzh.bywww.sanruzh.byE+375447744123
Zapuzzlowanipuzzle@avocadopt.comwww.zapuzzlowani.plE694874767
Dom w Tajlandiibiuro@domwtajlandii.plwww.domwtajlandii.plE512 282 656
Park Rozrywki Julineksprzedaz@julinek.com.plwww.julinek.com.plD226116122
Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejscbiuro@k-pot.plwww.kujawsko-pomorskie.travelD665585458
PUNT Czartery jachtów i barekinfo@punt.plwww.barki.pl / www.punt.plE+48 22 446 83 80
KOŠICE REGION TOURISMinfo@kosiceregion.comwww.kosiceregion.comE+421948951595
Żyliński Turystyczny Krajeva.vitekova@zask.skwww.zilinskyturistickykraj.skE+421415032356
Národný salón vín Slovenskej republikymarketing@salonvin.skwww.salonvin.skE+421904001272
Powiat Ostródzkipromocja@powiat.ostroda.plwww.powiat.ostroda.plD605 988 009
WOJEWÓDZTWO PODLASKIE. URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGOest.sektetariat@wrotapodlasia.plwww.podlaskie.euwww.wrotapodlasia.plD+48 85 66 54 171
Województwo Warmińsko-Mazurskiedt@warmia.mazury.plwww.warmia.mazury.plD+48 89 521 69 05
Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystycznabiuro@mazury-zachodnie.plwww.mazury-zachodnie.plD+48 89 642 30 00
Ustecký Kraj (Czechy)herzogova.e@kr-ustecky.czwww.kr-ustecky.cz www.branadocech.czD+420 734 685 498
Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polscewarszawa@tourspain.eswww.spain.infoE0048 22 556 40 80
IDM Südtirol – Alto Adige: Tourism board of Południowy Tyroltamara.valentin@idm-suedtirol.comwww.suedtirol.infoE+39 0471 094 596
DOMKOVE.PL – Sojowe Świece Zapachowebiuro@domkove.plwww.domkove.plD514-234-735
DOMKOVE.PL – Sojowe Świece Zapachowebiuro@domkove.plwww.domkove.plE514-234-735
Podlaska Regionalna Organizacja Turystycznabiuro@podlaskie.itwww.podlaskie.itD+48 85 653 77 97
Lokalna Organizacja Turystyczna “Region Puszczy Białowieskiej”biuro@lot.bialowieza.plwww.bialowieza.travelD856824381
Grand SPA Lietuvamarketing@grandspa.ltwww.grandspa.ltD+370 686 58450
REGION OF VALENCIApromocion_turisme@gva.eshttp://en.comunitatvalenciana.com/E0034 649828353
Valsugana Lagorai Tourist Board – Trentino – Italyinfo@visitvalsugana.itwww.visitvalsugana.itE+39 0461 727700
INTER-APARTMENTS SP. Z O.O. SP.K.(Vanilla Aparthotel)biuro@aparthotelvanilla.plwww.aparthotelvanilla.plD12 354 01 51
Barbara Mitoraj-Kowalczyk Inspirator Podróżybiuro@inspiratorpodrozy.plwww.inspiratorpodrozy.plE570286923
WaszaTurystyka.plmarzena.markowska@waszaturystyka.plwww.waszaturystyka.plD605 552 292
BRATISLAVA REGION TOURISMinfo@bratislavaregion.travelwww.bratislavaregion.travelE+421948603119
Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice a.s.petras@therme.skwww.therme.skE+421915848262
TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s.bosnovic@tmr.sk urbanova@tmr.skhttps://tmrhotels.com/sk/E+421911119518
Browar Profesja Sp. z o.o.promocja@browarprofesja.plwww.browarprofesja.plD690969373
Małopolska Organizacja Turystycznabiuro@mot.krakow.plwww.visitmalopolska.plD124211604
Toy Museum in Kudowa-Zdrójkudowa@muzeum-zabawek.plwww.muzeum-zabawek.plD601948423
Cyprus Tourisminfo@visitcyprus.plwww.visitcyprus.comE22 8279036
FOREIGN TOURISM REPRESENTATION OF THE SLOVAK REPUBLIC IN POLANDoffice.pl@slovakia.travelwww.slovakia.travelE606236044
Województwo Zachodniopomorskiempredko@wzp.plwww.wzp.plD914467149
EQUITANDUMbarbara@equitandum.comwww.equitandum.comE603665011
UP “Brestoblgaz” Sanatorium «NADZEJA»demko.petr@brest.gas.byhttp://www.nadzeya.by/E+375292223546
Silesia Sportbiuro@silesiasport.plwww.silesiasport.plD519850771
“Natango” Halina Górajekkontakt@natango.plwww.natango.plE+ 48 601 081 016
PILIGRIMpiligrim@piligrimtour.byhttps://piligrimtour.by/E+48577691314
KRIS S.A.kristour@mail.ruwww.kris.byE+375 (162) 251-251
Drezno i Kraina Łabyinfo@marketing.dresden.dewww.dresden-elbland.deE+49 351 50173 0
Spet, Turismo de Tenerife S.A.nurialorenzo@webtenerife.comwww.webtenerife.comE0034663014651
Intourserviceits-brest@tut.byhttp://its-brest.comE+375295555442
ERGO Reiseversicherung AG z siedzibą w Monachium działająca przez Oddział w Polscepoczta@ergo-ubezpieczeniapodrozy.plwww.ergo-ubezpieczeniapodrozy.plE+ 48 58 324 88 50
Polska Żegluga Bałtycka S.A. – Polferriesinfo@polferries.plwww.polferries.plD+48 94 35 52 102
Awesome tanzania safariInfo@awesometanzaniasafari.co.tzWww.asometanzaniasafari.co.tzE+255652000009
African Queen adventures LtdInfo@africanqueenadventures.comWww.africanqueenadventures.comE+255766254433
INNOVARTnatalia@innovartours.comwww.innovartours.comE541155286408
Silesiaaddictbiuro@silesiaaddict.plwww.silesiatravel.plD519850771
Medical Sensusk.klis@medicalsensus.plhttp://medicalsensus.pl/D746674910
Techvigo Sp. z o.o.techvigo@techvigo.plwww.techvigo.plE662989999
Viva Marek.chmielewski@daydreams.pldaydreams.plD+48 606670014
TMGS Organizacja Promocji Turystyki Saksoniisaksonia@travelgatepoland.comwww.saksonia.plE+48 515079854
Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdrojumnowicka@muzpap.plwww.muzeumpapiernictwa.plD74 862 74 17
mapsy.mekontakt@mapsy.mewww.mapsy.meD690922096
Emalia Martbiuro@kubkiemaliowane.plhttps://sklep.kubkiemaliowane.pl/D+48668930247
Cafferetta – Premium Mobile Cafemanager.warsaw@cafferetta.comhttp://cafferetta.com/D535-493-228
Artus Prestige SPA, Artus Resortmarketing@hotelartus.plhttps://www.hotelartus.pl/D75 761 85 28
Gran Canariaeastcountries@turismograncanaria.comhttp://www.grancanaria.com/E(+34) 928 219 600
SC JT GRUP OIL SRLandreea@jtgroup.rowww.jtgroup.roE0040730556197
Gudauritoursagency@gudauritours.comhttp://www.gudauritours.com/E+995 32 291-03-38
Polish Chamber of Youth Tourismmarek.szpecht@pitm.plwww.pitm.plD22 6428133
Górskie Resortyrezerwacje@gorskie-resorty.plwww.gorskie-resorty.plD+48 22 49 43 790
Osada Śnieżkarezerwacja@osada-sniezka.comwww.osada-sniezka.plD+75 61 26 693
Blue Mountain Resortrezerwacja@blue-mountain-resort.plwww.blue-mountain-resort.plD+48 75 61 99 399
Green Mountain Hotel*****rezerwacja@green-mountain.plwww.green-mountain.plD+ 48 75 61 26 044
Green Apartmentsrezerwacja@green-apartments.plwww.green-apartments.plD+ 48 75 61 26 044
Platinum Mountain Hotel & SPArezerwacja@platinum-mountain.plwww.platinum-mountain.plD+ 48 75 62 99 900
Five Seasonsrezerwacje@gorskie-resorty.plwww.gorskie-resorty.plD+48 22 49 43 790
Polish Tourism Organisationpot@pot.gov.plwww.pot.gov.plD+48 22 536 70 70
Make Breakinfo@make-break.comwww.make-break.comE022 299 54 72
Jarosław Cityturystyka@ckip.jaroslaw.plwww.turystyka.jaroslaw.plD16 624 89 89
Love Maldives Sp. z o.o.info@lovemaldives.euwww.lovemaldives.euE606724060
Dom Legend S.C.biuro@domlegend.plwww.domlegend.plD56 621 07 14
BOCIAN SAFARIS CCinfo@bociansafaris.comwww.namibia.com.plE+264812460034
Jelenia Góra Cityturystyka@jeleniagora.plwww.jeleniagora.plD+48757546182
South African Embassykrolakj@dirco.gov.zawww.dirco.gov.za/warsaw/E22 6221005
MVK Group LTDlockers@lockervend.comhttps://business.mvk-mash.com/enE+380992042627
Urząd Miasta w Szklarskiej Porębie – Biuro Promocji Miastapromocja@szklarskaporeba.plwwwszkalrskaporeba.plD75 75 47 740
Żywe Muzeum Piernikamuzeumpiernika@muzeumpiernika.plwww.muzeumpiernika.plD5666636617
Gmina Parczewsekretariat@parczew.comwww.parczew.comD+48 083 355 12 24
Tourist Organisation- Województwo Śląskieinfo@slaskie.travelwww.slaskie.travelD32 207 207 1
GlobTroper Active Travelwyprawy@globtroper.plwww.globtroper.plE+48 519 819 608
BUSKO-ZDRÓJ HEALTH RESORT rezerwacja@ubz.plwww.uzdrowiskobusko.plD413703800
Sanatorium “Włókniarz”sekretariat@wlokniarz.plwww.wlokniarz.plD41 370 70 70
Elbląg Cityumelblag@umelblag.plwww.elblag.euD+ 48 (55) 239 30 00
Eternity Travel
Malta Tourism Authoritykatarzyna@travel-advance.comhttps://www.visitmalta.com/pl/homeE536202954
SC CHR PICADILLY SRLrezervari@piccadilly.rowww.piccadilly.roE0241831129
Wspólne Dziedzictwo / Společné dědictví PL – CZbiuro@dot.org.plwww.tourism-pl-cz.euD0048 71 793 97 22
Cocolocals.comcoco@cocolocals.comwww.cocolocals.comE+48733030030
Zapach Orientubiuro@zapach-orientu.plwww.zapachorientu.plE881966149
XOXO Solutions Sp. z o.o.support@xoxowifi.comxoxowifi.comE+48 605-627-888
Cottonina Hotel & Mineral SPA Resortrezerwacje@cottonina.plwww.cottonina.plD+48 757-349-650
Artiboinfo@artibo.comwww.artibo.comE17 77 88 999
Embassy of the Argentine Republic Polandoke@mrecic.gov.arwww.epolo.cancilleria.gob.arE22 617 6028/29 729539325
Tatra- Termal Sp.z o.o.biuro@goracypotok.plwww.goracypotok.plD+48 518-244-491
Powiat Nowosądecki – Starostwo Powiatowe w Nowym Sączupowiat@nowosadecki.plwww.nowosadecki.plD18 41 41 600
Logos Travel Marek Śliwka Sp. J.biuro@wyprawy.plwww.wyprawy.plD+ 48 61 840 22 50
Leo Expresspawel.luczak@leoexpress.plwww.leoexpress.plE+48 606 407 721
Yerba Mamaaldona@yerbamama.plwww.yerbamama.plE669112999
Victoria Cruise Linestom@victoriacruises.comwww.victoriacruises.comE1-212-818 1680
TURISMO DE BRAGA – Portugalturismo@cm-braga.ptwww.cm-braga.ptE+351 253-262-550
Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystycznainfo@zrot.plwww.zrot.plD914894830
Malaysia Tourism Promotion Boardmtpbfrankfurt@tourism.gov.mywww.malaysia.travelE+4969460923420
PARK ROZRYWKI ENERGYLANDIAinfo@energylandia.plwww.energylandia.plD+48 334-861-500
FACE OF AFRICA ADVENTURESinfo@faceafricaadventures.comhttps://faceafricaadventures.com/E+255 784-162-038
BIURO PODRÓŻY “Travel&STYL” Iwona ŁAŹNIAK-ROLAKbiuro@travelistyl.plWWW.travelistyl.plE+48 502-681-838
Strzelce Krajeńskieurzad@strzelce.plhttp://www.strzelce.pl/D+48 957-631-130
Tourist association 13kontakt@ski-raft.plhttp://www.turystyczna13.plD+48 725-300-303