BIURO PODRÓŻY „Travel&STYL” Iwona ŁAŹNIAK-ROLAK

logo-exhibitor

Opis
Biuro Podróży „Travel & Styl” zostało założone w 2002 r. i jest prowadzone przez osoby mające doświadczenie i wyższe wykształcenie w zakresie organizacji i obsługi turystyki. Dlatego też jakość świadczonych przez nas usług stoi na wysokim poziomie.

Jako organizator turystyki posiadamy Zezwolenie Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 289 z dnia 28.10.2002 r. oraz Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez Europaische Reiseversicherung AG oddział w Polsce.

Misja naszej działalności jest zapewnienie Państwu jak najlepszego wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem najciekawszych miejsc w Polsce i w krajach europejskich.

Chętnie podejmujemy wyzwania, które zmuszają nas do tworzenia nowatorskich rozwiązań. Staramy się dokładnie poznawać potrzeby, oraz oczekiwania naszych klientów , bo w ten sposób możemy sprostać Państwa wymaganiom. Specjalizujemy się w imprezach turystycznych dla grup zorganizowanych. Z naszych ofert skorzystało wiele szkół, firm, instytucji oraz parafii. Imprezy turystyczne, które polecamy, odznaczają się oryginalnością programów, profesjonalną organizacją, ogromną troską o zadowolenie i bezpieczeństwo klienta. Zakwaterowanie organizujemy tylko i wyłącznie w sprawdzonych przez nas hotelach lub pensjonatach. Autokary wynajmujemy w firmach przewozowych posiadających wszystkie badania techniczne i koncesje. Piloci oraz przewodnicy, z którymi współpracujemy, to profesjonaliści, posiadający wszystkie wymagane uprawnienia.
ORGANIZUJEMY :
– imprezy turystyczne do wszystkich krajów europejskich
-wyjazdy dla młodzieży i dzieci
– obozy dla młodzieży i dzieci
– pielgrzymki
SPRZEDAJEMY:
– ubezpieczenia
-BILETY LOTNICZE
-WCZASY dla osób indywidualnych
– wizy