Atrakcje na targach

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Warsaw Travelers Festival

Warsaw Travelers Festival to wydarzenie, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników podróżowania.

Spotkasz tu najsławniejszych podróżników, którzy opowiedzą o swoich nietuzinkowych przygodach i wyprawach.

Przygotowaliśmy dla Ciebie “Strefę Fana”, w której będziesz mógł z każdym porozmawiać,napić się dobrej herbaty, zdobyć autograf czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W ramach festiwalu zapraszamy do Plebiscytu Podróżniczego!

Warszawski Salon Jachtowy

Warszawski Salon Jachtowy to targi żeglarskie oraz targi sportów wodnych.

Podczas trzech dni swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Prezentują się również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu. Wszystkich miłośników nurkowania serdecznie zapraszamy do strefy przygotowanej specjalnie dla nich, gdzie czeka sprzęt nurkowy, wyprawy nurkowe, szkoły nurkowania.

Camper & Caravan Show

W dwóch samodzielnych pawilonach wystawienniczych 16-18.10.2020 odbędzie się piąta edycja CAMPER&CARAVAN SHOW, swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych, turystycznych pojazdów specjalnych i autokarów. „Miasteczko caravaningowe”, sektor aut specjalistycznych, sektor „domów mobilnych”, ”offroad” to sekcje wystawiennicze, które już dziś szczelnie się wypełniają pojazdami, nowościami czy dodatkowymi ofertami dla miłośników caravaningu i podróży.

Warsaw Ski & Outdoor Show

Warsaw Ski & Outdoor Show rozwija się wraz z kolejnymi edycjami targów, które z roku na rok odwiedzane są przez coraz większą liczbę osób.

Przed nami kolejna edycja wydarzenia dla pasjonatów aktywnego trybu życia podczas którego, na terenie pięciu hal, w dniach 16-18 października 2020, producenci, dystrybutorzy i handlowcy branży sportowej i outdoorowej zaprezentują swoje produkty. Poprzednia edycja targów była doskonałą przestrzenią do prezentacji nowości, innowacyjnych trendów, wymiany doświadczeń i informacji, prelekcji i rozmów z parterami biznesowymi oraz ekspertami branżowymi z całego świata.

W tym roku chcemy rozszerzyć zakres tematyczny targów oraz zaprosić wszystkich do zakupu sprzętu na sezon 2019/2020

Festiwal Kultur Azji

Poznaj smaki i brzmienia Azji. Odkryj jej kulturę, sztukę oraz kuchnię i przekonaj się, dlaczego warto ją odwiedzić.

Azja zachwyca wszystkich swoją niezwykłą różnorodnością, a jej odmienność kulturowa przyciąga w magiczny sposób. FESTIWAL KULTUR AZJI to miejsce prezentacji oferty turystycznej i kulturalnej tego fantastycznego, zamieszkiwanego przez wiele narodów kontynentu. Odwiedzający poczują klimat Azji i zainspirują się do prawdziwej, orientalnej wyprawy.

Nasz Festiwal to pokazy tradycyjnych tańców, strojów narodowych, sztuk walki, atrakcje kulinarne i degustacje potraw, prezentacje najciekawszych destynacji turystycznych i mnóstwo ciekawych warsztatów. Jednym zdaniem, błyskawiczna przygoda z Azją w samym sercu Europy – w podwarszawskim PTAK WARSAW EXPO podczas targów WORLD TRAVEL SHOW.

Dla biznesu

Targi World Travel Show 2020 w Ptak Warsaw Expo to doskonała platforma spotkań i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży turystycznej z całego świata.

World Travel Show to wydarzenie biznesowe, podczas którego krajowi oraz międzynarodowi dostawcy spotykają się z polskimi oraz zagranicznymi nabywcami, aby robić interesy na rynku MICE. Udział w programie Hosted Buyers gwarantuje ekskluzywne spotkania ze starannie wybranymi organizatorami spotkań firmowych i agencyjnych. Program Hosted Buyers to doskonała okazja do promocji Polski i sprzedaży produktów turystycznych.

Odwiedź również: