Atrakcje na targach

Warsaw Travelers Festival

Warsaw Travelers Festival to wydarzenie, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników podróżowania.

Spotkasz tu najsławniejszych podróżników, którzy opowiedzą o swoich nietuzinkowych przygodach i wyprawach.

Przygotowaliśmy dla Ciebie “Strefę Fana”, w której będziesz mógł z każdym porozmawiać,napić się dobrej herbaty, zdobyć autograf czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W ramach festiwalu zapraszamy do Plebiscytu Podróżniczego!

Warszawski Salon Jachtowy

Warszawski Salon Jachtowy to targi żeglarskie oraz targi sportów wodnych.

Podczas trzech dni swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Prezentują się również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu. Wszystkich miłośników nurkowania serdecznie zapraszamy do strefy przygotowanej specjalnie dla nich, gdzie czeka sprzęt nurkowy, wyprawy nurkowe, szkoły nurkowania.

Camper & Caravan Show

W dwóch samodzielnych pawilonach wystawienniczych odbędzie się piąta edycja CAMPER&CARAVAN SHOW, swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych, turystycznych pojazdów specjalnych i autokarów. „Miasteczko caravaningowe”, sektor aut specjalistycznych, sektor „domów mobilnych”, ”offroad” to sekcje wystawiennicze, które już dziś szczelnie się wypełniają pojazdami, nowościami czy dodatkowymi ofertami dla miłośników caravaningu i podróży.

Warsaw Ski & Outdoor Show

Warsaw Ski & Outdoor Show rozwija się wraz z kolejnymi edycjami targów, które z roku na rok odwiedzane są przez coraz większą liczbę osób.

Przed nami kolejna edycja wydarzenia dla pasjonatów aktywnego trybu życia podczas którego, na terenie pięciu hal, producenci, dystrybutorzy i handlowcy branży sportowej i outdoorowej zaprezentują swoje produkty. Poprzednia edycja targów była doskonałą przestrzenią do prezentacji nowości, innowacyjnych trendów, wymiany doświadczeń i informacji, prelekcji i rozmów z parterami biznesowymi oraz ekspertami branżowymi z całego świata.

W tym roku chcemy rozszerzyć zakres tematyczny targów oraz zaprosić wszystkich do zakupu sprzętu na sezon 2022/2023

Festiwal Kultur Azji

Poznaj smaki i brzmienia Azji. Odkryj jej kulturę, sztukę oraz kuchnię i przekonaj się, dlaczego warto ją odwiedzić.

Azja zachwyca wszystkich swoją niezwykłą różnorodnością, a jej odmienność kulturowa przyciąga w magiczny sposób. FESTIWAL KULTUR AZJI to miejsce prezentacji oferty turystycznej i kulturalnej tego fantastycznego, zamieszkiwanego przez wiele narodów kontynentu. Odwiedzający poczują klimat Azji i zainspirują się do prawdziwej, orientalnej wyprawy.

Nasz Festiwal to pokazy tradycyjnych tańców, strojów narodowych, sztuk walki, atrakcje kulinarne i degustacje potraw, prezentacje najciekawszych destynacji turystycznych i mnóstwo ciekawych warsztatów. Jednym zdaniem, błyskawiczna przygoda z Azją w samym sercu Europy – w podwarszawskim PTAK WARSAW EXPO podczas targów WORLD TRAVEL SHOW.

Dla biznesu

Targi World Travel Show w Ptak Warsaw Expo to doskonała platforma spotkań i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży turystycznej z całego świata.

World Travel Show to wydarzenie biznesowe, podczas którego krajowi oraz międzynarodowi dostawcy spotykają się z polskimi oraz zagranicznymi nabywcami, aby robić interesy na rynku MICE. Udział w programie Hosted Buyers gwarantuje ekskluzywne spotkania ze starannie wybranymi organizatorami spotkań firmowych i agencyjnych. Program Hosted Buyers to doskonała okazja do promocji Polski i sprzedaży produktów turystycznych.

Odwiedź również: