Dlaczego warto przyjechać?

III edycja targów World Travel Show, która odbyła się w dniach 19-21 października 2018 r. na terenie Ptak Warsaw Expo, zgromadziła ponad 66 tysięcy odwiedzających – amatorów podróży, a także członków korpusu dyplomatycznego, przedstawicieli samorządów terytorialnych i przedstawicieli branży.

WEŹ UDZIAŁ

SPOTKASZ GWIAZDY

Tylko na World Travel Show w jednym miejscu i czasie spotkasz znanych podróżników. Spotkania z podróżnikami to tysiące podróżniczych przygód i inspiracji. Co więcej, w “Strefie Fana”, będziesz mógł z każdym porozmawiać, napić się dobrej herbaty, zdobyć autograf czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY

W programie wydarzenia znajdziesz liczne premiery, a także interesujące pokazy i prelekcje, podczas których poznasz najnowsze kierunki w turystyce.

POSZERZYSZ WIEDZĘ

Targi World Travel Show to także mnóstwo godzin konferencji, szkoleń, seminariów, prelekcji, podczas których zdobędziesz nową, cenną wiedzę dotyczącą ciekawych destynacji, inspirujących kierunków, prawa w turystyce, planowania podróży oraz dowiesz się, jak zmotywować się i ruszyć w podróż.

SPECJALNE OFERTY

To najlepsze miejsce na złapanie targowych okazji: tu wykupisz wycieczkę, zobaczysz tutaj sprzęt turystyczny i przetestujesz go przed zakupem, akcesoria, produkty regionalne. Zapoznasz się z ofertą touroperatorów, biur podróży i przewoźników.

ODKRYJESZ NOWE SMAKI

Jeżeli nie lubisz podróżować to zapraszamy Cię na World Travel Show gdzie odbędziesz kulinarną podróż przez smaki świata. Spróbujesz tu dań kuchni azjatyckiej, wietnamskiej, chińskiej, libańskiej i wiele więcej.
Przygotowaliśmy także strefę naszych tradycyjnych regionalnych produktów.

Edukacja na World Travel Show

Zapraszamy młodzież szkolną do udziału w World Travel Show. Wypełniony formularz należy odesłać na adres: edukacja@warsawexpo.eu
Przesłanie formularza zgłoszeniowego upoważnia do jednorazowego zakupu biletów dla grupy zorganizowanej w cenie 10 zł za osobę na Targi w dniu 18 października 2019 (warunek konieczny).

Kontakt dla grup szkolnych
edukacja@warsawexpo.eu

Dojazd

Największe targi turystyczne World Travel Show 2019 odbędą się w dniach 18-20 października 2019r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, Al. Katowicka 62, 05-830 (Kliknij i wyznacz trasę dojazdu z Google Maps). Ptak Warsaw Expo to obecnie największe i najnowocześniejsze Centrum Targowo-Kongresowe, zlokalizowane tuż pod Warszawą.

Lokalizacja naszego obiektu gwarantuje szybki i łatwy dojazd ze wszystkich części Polski, a dla gości zagranicznych z Lotniska im. F.Chopina. Zapewniamy przestronne, profesjonalnie przygotowane hale wystawiennicze, duży parking oraz dogodny rozładunek.

Samochodem

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Autobusem

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

Pociągiem

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

Samolotem

Warszawa posiada dwa porty lotnicze: Międzynarodowe Lotnisko im. F.Chopina (IATA: WAW) obsługujące wszystkie główne linie lotnicze oraz Lotnisko w Modlinie (IATA: WMI) obsługujące tanie linie lotnicze. Warsaw Expo jest również dogodnie położone względem lotniska w Łodzi (IATA: LCJ). Ze względu na najlepsze połączenie z Warsaw Expo, zalecamy skorzystanie z Lotniska F. Chopina.

FAQ | Praktyczne informacje

Kiedy odbywają się targi?

Targi World Travel Show odbędą się w terminie 18-20 października 2019 roku. W dzień biznesowy (18.10.2019) zapraszamy przedstawicieli z branży, zaś w weekend (19-20.10.2019) wszystkich zainteresowanych – zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Gdzie odbywają się targi?

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica*
* Wskazówka: Nie musisz wpisywać całego adresu! Wystarczy, że wpiszesz Ptak Warsaw Expo w mapach Google.

Czy mogę kupić bilet na miejscu/przez internet?

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów World Travel Show. Rekomendujemy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas na staniu w kolejce na miejscu!

Jak dotrzeć na targi?

Na targi można dotrzeć samochodem lub bezpłatnymi shuttle busami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy.

Czy są bezpłatne autobusy?

Tak, podczas targów będą kursować bezpłatne shuttle busy z centrum Warszawy do Ptak Warsaw Expo, z Ptak Warsaw Expo do Warszawy.

Czy parking jest płatny?

W piątek parking jest bezpłatny, w sobotę i niedzielę kosztuje 20 PLN.

Czy jest dostępna szatnia? Czy mogę zostawić walizkę w szatni?

Tak. Na terenie hal znajdują się szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.