O World Travel Show

World Travel Show to największe Targi Turystyczne w Polsce.

V Edycja targów World Travel Show odbędzie się w dniach 24-26 Listopada 2022 roku w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy touroperatorów oraz kontrahentów z całego świata. Targi są doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania nowych klientów i odkrycia nieznanych dotąd rynków.

Nasze targi to oferta najciekawszych destynacji turystycznych w kraju i na świecie, atrakcji kulinarnych i degustacji potraw, pokazów strojów narodowych, sztuk walki, tradycyjnych tańców oraz możliwość uczestnictwa w festiwalu podróżników, prelekcjach i spotkaniach z podróżnikami. Te wyjątkowe targi umożliwią błyskawiczną „podróż” dookoła świata w samym sercu Europy – w PTAK WARSAW EXPO!

World Travel Show to wielka impreza turystyczna przyciągająca pasjonatów małych i wielkich podróży. Targi dzielą się na Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Salon Camper&Caravan, Warszawski Salon Jachtowy oraz Warsaw Ski & Outdoor Show.

Naszym priorytetem jest kreowanie nowego standardu targów turystycznych oraz integracja branży. Ważną częścią imprezy są spotkania z podróżnikami, którzy przygotowują ciekawe prelekcje i wykłady. Dzięki temu World Travel Show odwiedza tysiące poszukiwaczy podróżniczych przygód i inspiracji.

Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej to prezentacja potencjału turystyki polskiej i zagranicznej. Podróżnicze inspiracje z całego świata na wyciągnięcie ręki. Niezwykłą atrakcją salonu jest Festiwal Podróżników, który wypełniają spotkania ze znanymi podróżnikami.

Festiwal Kultur Azji to miejsce prezentacji oferty turystycznej i kulturalnej tego fantastycznego, zamieszkiwanego przez wiele narodów kontynentu. Odwiedzający poczują klimat Azji i zainspirują się do prawdziwej, orientalnej wyprawy. Nasz Festiwal to pokazy tradycyjnych tańców, strojów narodowych, sztuk walki, atrakcje kulinarne i degustacje potraw, prezentacje najciekawszych destynacji turystycznych i mnóstwo ciekawych warsztatów. Jednym zdaniem, błyskawiczna przygoda z Azją w samym sercu Europy – w podwarszawskim PTAK WARSAW EXPO podczas targów WORLD TRAVEL SHOW.

Strefa Turystyki Leczniczej to prezentacja oferty miejscowości uzdrowiskowych, domów zdrojowych, sanatoriów, a także ośrodków SPA i klinik.

Dla większości z nas wakacyjny wyjazd to świetny sposób na regenerację duszy i ciała, ale świeże powietrze, zmiana otoczenia, zwolnienie tempa i duża dawka słońca to nie jedyne lekarstwa, które turystyka ma nam do zaoferowania. W naszym kraju działa bowiem mnóstwo ośrodków leczniczych, położonych w miejscowościach o wielu walorach turystycznych, wyspecjalizowanych w leczeniu i łagodzeniu różnych dolegliwości zdrowotnych.

Od morza aż po góry trafić możemy zarówno na ośrodki SPA, sanatoria i inne kompleksy lecznicze, w których można nie tylko w komfortowych warunkach zadbać o zdrowie, ale też odpocząć od codzienności. Wiele z nich zaprezentuje swoją ofertę w Strefie Turystyki Leczniczej na World Travel Show.

Salon Camper&Caravan to promocja coraz bardziej popularnej w Polsce turystyki caravaningowej. Ponad 170 kamperów i przyczep w jednym miejscu. Dodatkowo podczas targów zorganizowany zostanie zlot caravaningowy. W specjalnie przygotowanym miasteczku spodziewamy się ponad 600 drużyn.

Warszawski Salon Jachtowym to promocja polskiej branży stoczniowej. Polska jest jednym ze światowych liderów w produkcji jachtów. W tym salonie zaprezentują się stocznie oraz dealerzy. Będzie to jedyna taka okazja do zapoznania się z szeroką ofertą jachtów i łodzi żaglowych oraz motorowych.

Warsaw Skie & Outdoor Show – Targi Wyposażenia Outdoor oraz Sportów Zimowych

Najnowsze trendy, specjalne oferty i spotkania z podróżnikami – przyjdź na Warsaw Ski Outdoor Show i przekonaj się, czym żyje branża outdooru!

3. Edycja w liczbach

724

wystawców

66605

odwiedzających

120000

m2 powierzchni

120

podróżników

253

wystawców z zagranicy

9524

odwiedzających z zagranicy

30

konferencji

120

prelekcji

Zakres branżowy

 • TURYSTYKA wyjazdowa / przyjazdowa / biznesowa / MICE / incentive / pielgrzymkowa
 • BIURA PODRÓŻY Z POLSKI I Z ZAGRANICY
 • PAŃSTWA I REGIONY TURYSTYCZNE
 • BAZA NOCLEGOWA hotele / hostele / motele / pensjonaty / gospodarstwa agroturystyczne / ośrodki spa&wellness / uzdrowiska / sanatoria / schroniska / pokoje gościnne / apartamenty
 • PRZEWOŹNICY autokary / koleje / promy / statki rejsowe / linie lotnicze z polski / wynajem aut
 • PRODUKTY REGIONALNE
 • ZABYTKI W POLSCE I ZA GRANICĄ
 • MIASTA, GMINY, POWIATY, WOJEWÓDZTWA
 • UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE
 • SYSTEMY REZERWACYJNE
 • PORTALE PODRÓŻNICZE
 • SPOTKANIA Z PODRÓŻNIKAMI
 • IZBY I STOWARZYSZENIA BRANŻY TURYSTYCZNEJ
 • WYDAWNICTWA TURYSTYCZNE przewodniki / mapy / książki podróżnicze
 • MUZEA
 • SZLAKI TURYSTYCZNE
 • SPORTY WODNE nurkowanie / kajaki / kitesurfing / windsurfing, surfing / pływanie
 • SPORTY ZIMOWE narciarstwo zjazdowe / narciarstwo biegowe krajowe i zagraniczne szkoły oraz ośrodki narciarskie
 • POZOSTAŁE DYSCYPLINY SPORTOWE rowery / jazda konna / tenis ziemny / squash i wiele innych

Formuła targów łączy prezentację dużych i małych przedsiębiorstw z promocją innowacyjnych rozwiązań dla turystyki oraz konferencjami branżowymi i spotkaniami B2B.

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show 2021!