Kraj partnerski USA

Kraj partnerski USA 2018-09-19T12:20:02+00:00

KRAJ PARTNERSKI – USA

Jak świat długi i szeroki milionom ludzi Stany Zjednoczone kojarzą się przede wszystkim z wielkimi pieniędzmi, potęgą gospodarczą i militarną. Jednak USA to nie tylko Wall Street, wielkie szklane wieżowce Manhattanu oraz wzgórza Hollywood górujące nad największym na świecie centrum przemysłu filmowego. To 50 niesamowitych i różnorodnych stanów pełnych wspaniałych budowli i zapierających dech w piersiach krajobrazów, których łączna powierzchnia jest niemal trzydziestokrotnie większa niż Polska.

Z okazji 100-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych między Stanami Zjednoczonymi, a Polską najpotężniejszy kraj świata został krajem partnerskim World Travel Show. Co to oznacza? USA zbudują na targach specjalną Strefę Amerykańską, w której zaprezentują m.in. swoje piękne parki narodowe, marzenie dzieci na całym świecie – słynny Disney World na Florydzie, od zawsze kojarzone z zabawą i luksusem – Las Vegas, a także atrakcje stanów Teksas, Georgia, Michigan i Floryda. Amerykanie będą też promować swoje międzynarodowe programy wymiany studenckiej oraz instruować jak prawidłowo zaaplikować o wizę do Stanów.

Warto podkreślić, że Stany Zjednoczone bardzo rzadko biorą udział w tego typu wydarzeniach promocyjnych. Ostatnio stoisko USA mogliśmy zobaczyć tylko na największych i najbardziej renomowanych imprezach.

KUP BILET

Masz biuro podróży ?

Zarejestruj się na targi i odbierz zaproszenie
na największe targi turystyczne

ZAREJESTRUJ SIĘ