Katalog wystawców 2018-10-04T15:39:22+00:00
Kategoria firmy
02_4friends_logo_wersja_podstawowa.jpg

ako 4Friends Travel tworzymy wyjazd z pasją dla osób, które potrzebują oderwania od rzeczywistości. Przyjemność sprawia nam łączenie obcych sobie osób, które dzięki nam mogą przejść przez życie razem. Tylko muszą tego chcieć.

Nakręcamy się z każdym kolejnym wyjazdem, uszytym specjalnie dla Was, niezależnie od tego, czy jedziecie z paczką znajomych czy sami! Chcemy kreować najlepsze wspomnienia. Takie które zostaną na zawsze.

ab_poland_travel.jpg

Wycieczki po Polsce dla obcokrajowców. Wycieczki 1-dniowe z Warszawy do Krakowa, Wieliczki, Oświęcimia, Torunia, Łodzi, Białowieży Wrocławia i in. Obsługa delegacji zagranicznych w Polsce. Usługi przewozu osób (minibusy i autokary).

LOGO.png

Zajmujemy się tym, co kochamy najbardziej – turystyką edukacyjną, której celem jest przygotowywanie wyjazdów dla osób pragnących zobaczyć nowe miejsca (a czasem odkrywać na nowo… te wcześniej poznane) i spotykać ludzi pochodzących z różnych stron świata.
Korzystamy z 29-letniego doświadczenia i energii założycielki firmy w tworzeniu i realizowaniu turystyki edukacyjnej, co daje nam możliwość przygotowania i realizacji cennych, pozytywnych wyjazdów językowo-kulturowych.
Opieramy się na bezpiecznym, komfortowym transporcie i zapewniamy, dostosowane do potrzeb grupy, zakwaterowanie za granicą.

AirTours_Logo.png

Od ponad 20 lat świadczymy dla Państwa usługi turystyczne. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz liczba zadowolonych klientów pozwalają nam utrzymać wiodącą pozycję wśród polskich organizatorów turystyki. Specjalizujemy się w podróżach indywidualnych, grupowych i firmowych.
Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami, dlatego potrafi my realizować najbardziej wyszukane marzenia związane z podróżowaniem. Z równym zaangażowaniem organizujemy wyjazdy do popularnych turystycznie miejsc, jak i do tych, które wymagają przetarcia nowych szlaków.

1525141_593705880794869_7180233008449966877_n.jpg

Albańska Narodowa Agencja Turystyki jest instytucją publiczną, która jest zależna od Ministerstwa Turystyki i Środowiska.
Głównym obowiązkiem A.N.T.A. jest promowanie Albanii, jako miejsca turystycznego w regionie, w Europie i na świecie.
A.N.T.A. wykorzystuje różne kanały komunikacji, takie jak organizowanie udziału kraju w niektórych targach turystycznych, promocja internetowa, podróże fam i prasy, B2B, zachęty i tak dalej.
Rozwój branży turystycznej w tym kraju wymaga odpowiednich działań marketingowych i promocyjnych, w których ważną rolę odgrywa Albańska Narodowa Agencja Turystyki.

Zebra_fin_WEB-transp.png

Niezwykłe miejsce w Warszawie stylizowane na amerykańskie centra rozrywki gdzie w jednym
miejscu możemy odnaleźć wiele niespotykanych atrakcji. Najlepiej będzie się tu bawiły starsze dzieci (od 6 r.ż.), młodzież i dorośli.
Doskonałe miejsce na organizacje urodzin, imprezy firmowej czy rodzinny wypad. Zarówno młodzież podczas wycieczki szkolnej jak i dorośli przy wieczornym piwku znają tu coś dla siebie :).

logoCherryICE.JPG

Jesteśmy producentem lodów naturalnych w ponad 40 smakach .
Prowadzimy ich sprzedaż z lodziarni mobilnej Cherry -atrakcyjnym i specjalistycznym, profesjonalnie przystosowanym do sprzedaży lodów pojeździe . Przybywamy osobiście do klienta, jesteśmy wszędzie tam, gdzie bawią się ludzie, umilamy im czas świetnym jakościowo produktem. Uczestniczymy aktywnie w świętach miast, imprezach sportowych, targach i innych eventach. Nasze lody wytwarzane są w 100% naturalnie bez użycia chemii czy konserwantów, ze świeżych owoców i śmietany.. Zdrowe produkty charakteryzuje świetny smak.

EPOLO-05.jpg

Ambasada Republiki Argentyny w Polsce i Litwie
Brukselska 9, 03-973 Warszawa
Tel.48 617 6028/29
http://www.epolo.mrecic.gov.ar

Świadczymy usługi konsularne, promujemy walory turystyczne Argentyny, wspieramy działania firm argentyńskich w Polsce.

logoart.jpg

Biuro turystyczne, Bialorus. Obsługa zagranicznych grup turystycznych i turystów indywidualnych; leczenie uzdrowiskowe w uzdrowiskach Republiki Białoruś;programy dla turystów, delegacji, grup kreatywnych i sportowych;usługi przewodników i przewodniki.

logo.png

Księgarnie turystyczne ArtTravel powstały po to, by wspierać podróżników w realizacji ich marzeń. Przez niemal 10 lat funkcjonowania stworzyliśmy cztery sklepy stacjonarne: w Gdańsku, Krakowie, Łodzi i Warszawie, a także największą w naszym kraju internetową księgarnię turystyczną: http://www.arttravel.pl. Znajdziecie u nas mnóstwo podróżniczych perełek: przewodniki, poradniki, mapy, plany miast, atlasy, globusy, czy globobary. W łódzkiej księgarni organizujemy spotkania z podróżującymi autorami książek i blogów. Odwiedzili nas m.in. Monika Witkowska, Sergiusz Pinkwart, czy Tomasz Grzywaczewski.

AHR LOGO.png

Atmosphere Hotels & Resorts to działająca na Oceanie Indyjskim marka Hotels & Resorts na Malediwach. Oferująca fantastyczne, niedrogie usługi wypoczynkowe na Malediwach, wszystkie z unikalną koncepcją all-inclusive. Bezproblemowe wakacje na plaży w regionie Oceanu Indyjskiego.

Logo Authentic Madagascar Tour.jpg

AUTHENTIC MADAGASCAR TOURS IS AN INBOUND TOUR OPERATOR THAT CONCEIVES AND ORGANIZES INDIVIDUAL AND GROUP TOURS THROUGHOUT MADAGASCAR TERRITORY.

Logo Wzgórza Lecha.jpg

Pierwszym miejscem, którego nie można pominąć podczas wycieczki do Gniezna, jest Wzgórze Lecha. Mieści się na nim Katedra Gnieźnieńska, w której to znajdują się najstarsze i najcenniejsze zabytki z początków państwa polskiego. Przeżyją tu Państwo podróż do czasów Mieszka I oraz początków Kościoła w Polsce. Gniezno było pierwszą stolicą Polski, tu spoczywają szczątki Św. Wojciecha, w katedrze gnieźnieńskiej odbyło się pięć pierwszych koronacji królewskich.

bkt_pomarańczowe_bez tła.png

W skład kompleksu wchodzą takie atrakcje jak: JuraPark – park dinozaurów, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski, Polska w Miniaturze, Park Rozrywki, Wioska Słowiańska, Ośrodek Jazdy Konnej, Kino Emocji Cinema 5D, rollercoaster i inne. Zimą Bałtów zaprasza do korzystania z najlepszej w regionie świętokrzyskim Stacji Narciarskiej “Szwajcaria Bałtowska” oraz Wioski Świętego Mikołaja. Na terenie obiektu znajduje się restauracja oraz całoroczna baza noclegowa w postaci stylowych, komfortowych domków wypoczynkowych z pokojami o zróżnicowanym standardzie.

bielawa logo.png

Bielawa leży na Dolnym Śląsku u stóp najstarszych gór Europy – Gór Sowich. Od stolicy Dolnego Śląska, czyli Wrocławia, dzieli ją zaledwie 50 kilometrów. Oprócz tego, w Bielawie znajduje się prawdopodobnie najpiękniej położony w Polsce akwen wodny o powierzchni blisko 24 hektarów – Jezioro Bielawskie. Zapraszamy na jeziorobielawskie.com.pl i um.bielawa.pl

logo_MAMUNO_colour_RGB.jpg

Biuro Podróży “MAMUNO” konsekwentnie zajmuje się organizacją i obsługą wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno w kraju jak i za granicą. Mając wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie jako nauczyciele, przy doborze propozycji letniego wypoczynku kierujemy się atrakcyjnym położeniem obiektów, dobrymi warunkami bytowymi, atrakcyjnym programem rekreacyjnym jak również umiarkowanymi cenami.

DSCF2347.JPG

Głównie zajmujemy się turystyką przyjazdową i organizacją imprez dla grup zorganizowanych dorosłych, młodzieży i dzieci. Posiadamy ofertę dla zakładów pracy, działów socjalnych, szkół, przedszkoli, klubów sportowych itp. Oferujemy przewodnictwo górskie w Beskidy, Pieniny, Gorce, Tatry Polskie i Słowackie, Słowacki Raj. Za swoją działalność kilka razy zostaliśmy wyróżnieni: Honorową Odznaką za Zasługi dla Turystyki, Wyróżnieni za wkład w rozwój turystyki przez Marszałka Województwa Małopolskiego, Wyróżnieni za pracę na rzecz rozwoju Rabki-Zdrój przez Burmistrza Miasta

Logo_BMR_kolor_Blue.png

Stworzony z myślą o rodzinnym wypoczynku dumnie wyłania się z nasyconego zielenią terenu Szklarskiej Poręby.
Blue Mountain Resort to miejsce niezwykłe, łączy w sobie wypoczynek w komfortowych i przestronnych apartamentach, wodne szaleństwo w Aquaparku oraz komfort SPA. Doskonały relaks zapewnia kompleks basenów, saun oraz wanien jacuzzi. Dzięki swojej nieszablonowej architekturze i dogodnemu położeniu łączy dwie formy wypoczynku. Nasz resort pozwala na pełną regenerację sił oraz sprzyja korzystaniu z niezliczonych atrakcji turystycznych.

logo_na_bialym_tle.jpg

Jeżeli marzysz o wakacjach innych niż wszyscy, to pomożemy Ci rozwinąć te marzenia. Wakacje na pokładzie jachtu żaglowego czy motorowego, to wspaniale spędzony czas! Codziennie w innym miejscu bez przepakowywania, miejsca często niedostępne dla turystów lądowych, “ocean view” bez dopłaty, morze u Twych stóp zaraz po przebudzeniu. Chorwacja, Grecja, Karaiby, Seszele, Tajlandia – to tylko początek. Sprawdź nas!

gerb_brestskoi_ oblasci_1.jpg

Organizacja międzynarodowej współpracy, turyzm, poszukiwanie partnerów, odwiedzanie profilowych kompanii, przeprowadzenie wystaw, uczestnictwo w wystawach i targach za granicą.

Pokazuje / showing 1 - 20 z 176 wyników / results

Masz biuro podróży ?

Zarejestruj się na targi i odbierz zaproszenie
na największe targi turystyczne

ZAREJESTRUJ SIĘ