UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A

logo-exhibitor

Opis
Nazywane jest świętokrzyską perłą przyrodolecznictwa. Od blisko 200 lat skutecznie wspomaga leczenie schorzeń reumatologicznych, neurologicznych, dermatologicznych, kardiologicznych, ortopedyczno-urazowych oraz rehabilituje pacjentów z rozpoznaniem dziecięcego porażenia mózgowego. Największymi bogactwami Spółki są wody siarczkowe, solanki jodkowe oraz borowina. Uzdrowisko dba o najwyższe standardy obsługi przyjeżdżających do Buska-Zdroju gości, którzy skorzystać mogą z gamy ponad 90 rodzajów zabiegów leczniczych, wzbogaconych o propozycje z zakresu Spa & Wellness. W ramach Spółki funkcjonują sanatoria oraz szpitale uzdrowiskowe z najbardziej znanym obiektem – Sanatorium Marconi.
Poza zasadniczą działalnością leczniczą Spółka jest producentem naturalnej wody mineralnej Buskowianka-Zdrój oraz Słonecznych Kosmetyków, które są doskonałym uzupełnieniem kuracji.
Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. jest uznaną marką, rozpoznawalną we wszystkich zakątkach Polski, ale również co ważne za granicą. Oferuje leczenie uzdrowiskowe, szpitalne, rehabilitacyjne, sanatoryjne, ambulatoryjne, turnusy rehabilitacyjne na skierowania i pełnopłatne oraz pobyty rekreacyjne. Istnieje możliwość konsultacji specjalistycznych, badań analitycznych i diagnostycznych.
Do dyspozycji kuracjuszy jest zaawansowany technologicznie, nowoczesny sprzęt, m.in. do diagnostyki osteoporozy. Goście Uzdrowiska mogą liczyć na opiekę medyczną wysoko wykwalifikowanej kadry lekarskiej i pielęgniarskiej. Wszystko to sprawia, że Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. jest często nagradzane i plasuje się w ścisłej czołówce podmiotów w związku z prowadzoną działalnością, a ci którzy raz je odwiedzili chętnie powracają.