Discover India Tours

logo-exhibitor

Opis
Discover India to wiodący DMC specjalizujący się w wysokiej jakości grupach motywacyjnych-spotkaniach-konferencjach. Zapewniamy indywidualnie motywowane wakacje motywacyjne; tematyczne podróże-golf, ajurweda, przygoda i dzika przyroda, winiarnie Indii; luksusowe pociągi; czartery i loty dookoła świata do Indii-Nepalu-Sri Lanki-Bhutanu-Malediwów.
Nasza siedziba znajduje się w stolicy Indii, New Delhi, z naszymi biurami w różnych miejscach
. Od 1989 roku nasze ogromne doświadczenie w połączeniu z kreatywną wyobraźnią, wydajnością i spersonalizowaną dbałością o szczegóły ujawnia kalejdoskopowy blask Indii. Indyjskie przeżycie to żywa mozaika kolorów, historii, sztuki, architektury i ludzi tworzących fantastyczne wydarzenia, przekształcając radosne chwile w wspomnienia zachowane na zawsze.
Od doświadczenia rodziny królewskiej przebywającej w luksusowych pałacach dawnego Maharajasa po relaks w egzotycznych i luksusowych hotelach, w Discover India wszystko jest szyte na miarę, dostosowane, przemyślane i przećwiczone przez nasz profesjonalny i wykwalifikowany zespół zapewniający spójność i sukces.

Nasz wewnętrzny zespół operacyjny nadzorowany przez najwyższe kierownictwo zapewnia bezproblemową organizację w tym labiryncie miejsca docelowego.

Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych obiektów konferencyjnych, dzięki którym Indie są doskonałym miejscem spotkań i konferencji. Imprezy tematyczne są konceptualizowane i organizowane, zapewniając wgląd w wielkość Indii, jej królewską przeszłość i dziedzictwo kulturowe oraz aby dostroić się do Bollywood.
Będąc społecznie odpowiedzialnym, najwyższą wagę i odpowiedzialność przywiązuje się do ochrony naszego środowiska i ekologii. Działania CSR stanowią integralną część naszej działalności biurowej, spotkań motywacyjnych i grup, tworząc w ten sposób ulepszone środowisko socjologiczne.

Dysponując międzynarodowymi biurami we Francji i Anglii oraz klientami na całym świecie, jesteśmy do nich dostępni, dzięki czemu tworzymy atmosferę zaufania. Oprócz tego, że mamy własne Wi-Fi, wysokiej jakości autokary Volvo dają nam niezwykle ważną przewagę.
Z otwartymi ramionami witamy Cię w Indiach, odurzająco-orzeźwiająco-niesamowicie i nie do porównania.

Odkryj Indie-Odkryj siebie – Discover India