Archipelag Roztocze

logo-exhibitor

Opis
Archipelag Roztocze to innowacyjny produkt turystyczny, zlokalizowany na południowym – wschodzie Polski, na malowniczych terenach roztoczańskiej krainy. Nasza oferta zainspirowana została przez cztery żywioły i ludzkie zmysły, które stanowią bazę do przeżycia przygody podczas eksplorowania przygotowanych dla Państwa atrakcji. W głównej atrakcji – EMPIRII, bogactwo flory i fauny naszego rodzimego regionu poznacie za pośrednictwem technologii przyszłości (m.in. VR i AR). Na zwiedzających czeka także spektakularny park miniatur, w którym 26 miniatur zachwyci Państwa pięknem i bogactwem kultury kresów wschodnich.
Uzupełnieniem oferty są warsztaty edukacyjne oraz szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych, umożliwiających aktywne spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół, m.in. pokoje zagadek, place zabaw i mobilny labirynt, sale urodzinowe i widowiskowa dolina czasoprzestrzeni.
Po zwiedzaniu można odpocząć i posilić się w naszej restauracji Ignis, w której dominuje kuchnia polska z nutą nowoczesnej fantazji.