AMBASADA RPA

logo-exhibitor

Opis
Republika Południowej Afryki
Jesteśmy ponad 55 milionowym pięknych, ciepłych i przyjaznych ludzi narodem. Mamy 11 języków urzędowych, chociaż angielski jest powszechnie używany.
Ta różnorodność sprawia, że nasz kraj jest bardzo atrakcyjny dla odwiedzających, ponieważ jesteśmy eklektycznym tyglem wielu kultur!
Republika Południowej Afryki oferuje wiele atrakcji turystycznych położonych od siebie w bliskiej odległości.
Poznaj chwile doskonałej ciszy i nietknięty świat dzikiej przyrody; uwolnij w sobie ducha przygody; spotkaj Tęczowy Naród w miastach które tętnią życiem;
Wybierz się w podróż odkrywczą od korzeni całej ludzkości; uwolnij swoją wyobraźnię i pozwól falom oceanu unieść twoją duszę lub po prostu zobacz, jak zapierająca dech w piersiach przyroda rozciąga się po horyzont we wszystkich kierunkach. Mamy to wszystko!
Zimą Południowa Afryka jest o godzinę przed Polską, natomiast latem mamy taki sam czas. To sprawia, że podróż z Polski do Afryki Południowej jest łatwa. To tak proste, jakby pójść spać w Polsce i obudzić się w Johannesburgu.
Republika Południowej Afryki ma zaszczyt przedstawić Państwu nasz niezwykły kraj. Kraj, który słynie nie tylko ze swoich możliwości, ogromnego piękna, dzikiej przyrody i ciepłych ludzi, ale z pewnością sprawi, że każdy pobyt pozostanie niezapomniany.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia REPUBLIKI POŁUDNIOWEJ AFRYKI