BILETY

BILETY 2018-08-13T09:40:35+00:00

Zapraszamy na  World Travel Show 2018!
Bilet na World Travel Show 2018 upoważnia również do wejścia na:
Warszawski Salon Jachtowy / Camper & Caravan Show / Ski&Outdoor Show

Startujemy z promocją na bilety na World Travel Show  – bilety tańsze o 30% – kod zniżkowy to “martyna”. Kod upoważnia do zniżki na wszystkie możliwe wystawienia i będzie działał do wyczerpania puli biletów. 😉

KUP BILET

Dzieci do 7 roku życia – bezpłatnie

Bilet ulgowy – (młodzież szkolna, studenci do 26 roku życia, emeryci, renciści po okazaniu legitymacji uprawniającej do zniżek)

Bilet normalny – bilet  jednodniowy upoważnia do wejścia w wybrany dzień, w dniach 19-21.10.2018r., na 5 hal wystawienniczych: World Travel Show, Warszawski Salon Jachtowy, Camper Caravan Show, Salon Turystyki Zagranicznej, Salon Turystyki Krajowej, do Strefy Festiwalu podróżników Warsaw Travelers Festiwal, Festiwal  Kultur Azji, Strefa Neli, Festiwal Yerba Mate.

Bilet na Strefę Fana – upoważnia do wejścia do Strefy Fana, w wybrany dzień w dniach 20-21.10.2018 r. ( spotkanie z podróżnikami w kawiarence podróżników, zdobycie autografu lub zdjęcia) – bilet upoważnia do wejścia na targi.

Bilet weekend – dwudniowy bilet upoważnia do wejścia w sobotę i niedzielę, w dniach 20-21.10.2018 r., na 5 hal wystawienniczych: World Travel Show, Warszawski Salon Jachtowy, Camper Caravan Show, Salon Turystyki Zagranicznej, Salon Turystyki Krajowej, do Strefy Festiwalu podróżników Warsaw Travelers Festiwal, Festiwal  Kultur Azji, Strefa Neli, Festiwal Yerba Mate.

Bilet 2+1 – specjalna promocja dla grup, wybierając tę opcje do dwóch zakupionych biletów trzeci otrzymujesz gratis (dotyczy tylko biletów jednodniowych).