23-25 października 2020
Hala E – wejście 1

World Travel Show

Największe targi turystyki

Zarejestruj sięZostań wystawcą

23-25 października 2020
Hala E – wejście 1

Największe targi turystyki

World Travel Show

KUP BILET

Ambasadorka

Martyna Wojciechowska

Konferencje

Największe targi turystyczne w Polsce World Travel Show to wielkie, trzydniowe święto dla wszystkich fanów turystyki i wypoczynku. To także świetna okazja dla tych, którzy dopiero szukają inspiracji i motywacji do ruszenia z miejsca. Kochasz podróżowanie? Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Jeden bilet upoważnia do wejścia na 4 wydarzenia: World Travel Show, Warszawski Salon Jachtowy, Camper Caravan Show oraz Ski & Outdoor Show.

Godziny otwarcia*
HALA E, wejście 1

Piątek ( 23 października 2020 ) 10:00 – 18:00
Sobota (24 października 2020 ) 10:00 – 18:00
Niedziela ( 25 października 2020 ) 10:00 – 17:00

*godziny otwarcia mogą ulec zmianie

Kraj partnerski

Kraj cudów natury, niesamowitych posagów Buddy, spektakularnych pałaców, fascynującego hinduizmu, sławnej świętej wody Gangesu oraz fakirów i mnichów. Państwo sekretów i tajemnic, pełne różnić kulturowych i krajobrazowych. Miejsce, które łączy majestatyczne pasma górskie Karakorum i Himalajów z wybrzeżami Oceanu Indyjskiego, Morza Arabskiego i Zatoki Bengalskiej. Świat fascynujących zwierząt i roślin, bogaty w rezerwaty przyrody i parki narodowe. A przede wszystkim… szalenie interesujący i coraz częściej wybierany kierunek turystyczny. Z wielką przyjemnością informujemy, że tegorocznym Krajem Partnerskim targów World Travel Show zostały Indie!

REGION PARTNERSKI TURYSTYKI KRAJOWEJ

Województwo Łódzkie to obszar obfitujący w mnóstwo niezwykłych atrakcji turystycznych, wciąż nie do końca odkryty, z wieloma ciekawymi, często zaskakującymi turystę perełkami krajoznawczymi i kulturowymi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ łódzkie idealnie spełnia wszystkie warunki łącząc wiele rodzajów turystyki i możliwości wypoczynku.

W tym roku Województwo Łódzkie obchodzi 100-lecie swojego istnienia. Dnia 2 sierpnia 1919 roku przyjęto ustawę tymczasową o organizacji władz administracyjnych II instancji, powołującą między innymi województwo łódzkie. Wtedy po raz pierwszy pojawiło się ono na mapie i tę datę przyjęto umownie za urodziny województwa. W związku z jubileuszem przez cały rok organizowane są wydarzenia i konkursy dla mieszkańców województwa łódzkiego.

Największe Targi Turystyczne w Polsce

V Edycja targów World Travel Show odbędzie się w dniach 23 do 25 października 2020 roku w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy touroperatorów oraz kontrahentów z całego świata. Targi są doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania nowych klientów i odkrycia nieznanych dotąd rynków.

Strefa „Polskie Marki Turystyczne”

Podczas IV edycji Międzynarodowych targów turystycznych zapraszamy do zapoznania się z ofertą finalistów plebiscytu „Polskie Marki Turystyczne”.

Projekt „Polskie Marki Turystyczne” ma na celu wsparcie tworzenia tzw. regionów turystycznych, których marka, wysoka jakość świadczonych usług oraz spójny marketing mają zachęcać do podróży. Niezbędne jest, aby informacje nt. miejsca były wiarygodne, zaś turysta mógł sprawnie zorganizować swoją podróż korzystając z atrakcji i usług zgrupowanych w ramach obszaru wizerunkowego danej marki.
Ministerstwo Sportu i Turystyki we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną nakreśliło ramy projektu „Polskie Marki Turystyczne”

W poniedziałek, 16 września 2019 roku w Reducie Banku Polskiego odbyło się wręczenie tytułów w ramach projektu „Polskie Marki Turystyczne”. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Witold Bańka, Minister Sportu i Turystyki, Anna Krupka, Sekretarz Stanu w MSiT oraz Robert Andrzejczyk, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Najlepsi zarządcy marek turystycznych, którzy zgłosili się do udziału w projekcie, otrzymali tytuł:„Polska Marka Turystyczna”(uczestnik spełniający wytyczne w zakresie dobrych praktyk zarządzania i promocji marką turystyczną)
Tytuł „Polska Marka Turystyczna”:

  • Marka Beskidy
  • Kraina Lessowych Wąwozów
  • Lublin
  • Śląsk Cieszyński
  • Toruń

4. Edycja w liczbach

1090

wystawców

76198

odwiedzających

120000

m2 powierzchni

195

podróżników

ATRAKCJE

Festiwal
Podróżników

Warsaw Travelers Festival to wydarzenie, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników podróżowania…

WIĘCEJ

Camper & Caravan
Show

W dwóch samodzielnych pawilonach wystawienniczych 16-18.10.2020 odbędzie się piąta edycja CAMPER & CARAVAN SHOW, swoją ofertę zaprezentują…

WIĘCEJ

Konferencje

World Travel Show zaprasza na ciekawe konferencje i prelekcje organizowane podczas targów…

WIĘCEJ

Warsaw Ski
& Outdoor Show

Warsaw Ski & Outdoor Show rozwija się wraz z kolejnymi edycjami targów, które z roku na rok odwiedzane są przez coraz większą liczbę osób….

WIĘCEJ

Spotkanie z
Nelą Małą reporterką

Nela Mała Reporterka powraca na World Travel Show 2020! Już 24 i 25 października 2020 będziecie mogli wyruszyć z Nelą na ratunek Planecie Ziemia! ….

WIĘCEJ

Festiwal
Kultur Azji

Poznaj smaki i brzmienia Azji. Odkryj jej kulturę, sztukę oraz kuchnię i przekonaj się, dlaczego warto ją odwiedzić…

WIĘCEJ

Warszawski
Salon Jachtowy

Warszawski Salon Jachtowy to targi żeglarskie oraz targi sportów wodnych. Podczas trzech dni swoją ofertę prezentują…

WIĘCEJ

Dla branży

Targi World Travel Show 2020 w Ptak Warsaw Expo to doskonała platforma spotkań i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży turystycznej z całego świata.

World Travel Show to wydarzenie biznesowe, podczas którego krajowi oraz międzynarodowi dostawcy spotykają się z polskimi oraz zagranicznymi nabywcami, aby robić interesy na rynku MICE. Udział w programie Hosted Buyers gwarantuje ekskluzywne spotkania ze starannie wybranymi organizatorami spotkań firmowych i agencyjnych. Program Hosted Buyers to doskonała okazja do promocji Polski i sprzedaży produktów turystycznych.

Dla wystawców

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

Dzięki temu na World Travel Show mogą pokazać się firmy z ze wszystkich najważniejszych sektorów branży turystycznej.
W ubiegłym roku Targi World Travel Show odwiedziło aż 66 605 gości z kraju i zagranicy.

DLACZEGO WARTO?

Zdobędziesz wartościowych klientów…

Większość odwiedzających World Travel Show dokonuje lub ma wpływ na decyzje zakupowe.

Zaprezentujesz swoje produkty…

Targi to dla odwiedzających kompleksowy przegląd rynku.

Skrócisz swój cykl sprzedaży…

Większość odwiedzających poszukuje na World Travel Show nowych inspiracji i pomysłów.

Dlaczego warto

Największe targi turystyczne w Polsce World Travel Show to wielkie, trzydniowe święto dla wszystkich fanów turystyki i wypoczynku. To także świetna okazja dla tych, którzy dopiero szukają inspiracji i motywacji do ruszenia z miejsca. Kochasz podróżnowanie? Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Patronaty honorowe

Patronaty Medialne

Partner wydarzenia

logo

Region Partnerski Turystyki Krajowej

Patronaty Merytoryczne

meetingplanner

Skontaktuj się z nami

RENATA NOWEL
Dyrektor projektu
Regiony Polski

email: r.nowel@warsawexpo.eu
tel: +48 507 664 389

BARTŁOMIEJ WINK

email: b.wink@warsawexpo.eu
tel:+48 507 664 315

KONTAKT
DLA SZKÓŁ

email: edukacja@warsawexpo.eu