Kategoria firmy
ab_poland_travel.jpg

Wycieczki po Polsce dla obcokrajowców. Wycieczki 1-dniowe z Warszawy do Krakowa, Wieliczki, Oświęcimia, Torunia, Łodzi, Białowieży Wrocławia i in. Obsługa delegacji zagranicznych w Polsce. Usługi przewozu osób (minibusy i autokary).

bielawa logo.png

Bielawa leży na Dolnym Śląsku u stóp najstarszych gór Europy – Gór Sowich. Od stolicy Dolnego Śląska, czyli Wrocławia, dzieli ją zaledwie 50 kilometrów. Oprócz tego, w Bielawie znajduje się prawdopodobnie najpiękniej położony w Polsce akwen wodny o powierzchni blisko 24 hektarów – Jezioro Bielawskie. Zapraszamy na jeziorobielawskie.com.pl i um.bielawa.pl

2 mmc.jpg

Dom Legend Toruńskich to miejsce niezwykłe, połączenie muzeum i teatru.
Autorski scenariusz interaktywnego spektaklu pozwoli Wam przenieść się w czasie i zasmakować przygód rozgrywanych w sceneriach średniowiecznego Torunia.
Staniecie się bohaterami 6 najsłynniejszych opowieści, które odkryją przed Wami dzieje miasta.

da_logo_tagline_v2_png.png

DriveAway to nowy projekt stworzony przez wieloletniego dyrektora zarządzającego jednego z największych biur podróży, specjalizującego się w kompleksowej obsłudze podróży służbowych. DriveAway to marka oferującą profesjonalną obsługę firm w zakresie transportu osób zarówno w Warszawie, jak i na terenie Polski.

naczynia emaliowane.JPG

Emalia Mart, to firma, która powstała z zamiłowania do prostoty, funkcjonalności oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wykorzystując właściwości użytkowe produktów emaliowanych oraz zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu, stworzyliśmy własną, autorską kolekcję kubków emaliowanych, które można ze sobą zabrać w góry, nad jezioro, na biwak…

Hotel Sielanka nad Pilicą

Położony 50km od Warszawy na obszarze chronionym Natura 2000, to idealne miejsce na relaks, regenerację i kontakt z naturą . Do dyspozycji gości luksusowe SPA ze strefą zabiegową i wellness z krytym basenem oraz /spa garden z widokiem na sielankowe łąki.. Restauracja serwuje autorskie dania z sezonowych produktów lokalnych.

Kampus-Eureka-logo-120.jpg

To miejsce zabaw nauką: fizyką, chemią, biologią, historią. W naszym Kampusie eksperymentujemy, odtwarzamy doświadczenia wielkich naukowców, śledzimy dokonania wynalazców, bawimy się najnowszymi technologiami bądź odwiedzamy namioty rycerstwa.
Zapraszamy do Żarek na Jurze.

kreatorpodrozy_akcept_logo_id-02.png

Marzysz o podróży zaplanowanej według Twoich preferencji? Nie chcesz znów dostosowywać się do grupy i odwiedzać pozycji z przewodników? Nie chcesz przepłacać kupując wycieczki u agentów turystycznych? Chcesz przeżyć przygodę i poznać lokalną kulturę? Podróż na własną rękę to olbrzymie wyzwanie. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i zaplanujemy ją tak, jak sobie wymarzysz!

logo firmowe.jpg

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą naturalnych przypraw, ziół i herbat . Nasze produkty są bez konserwantów. Nie posiadają w składzie glutenu czy glutaminianu sodu . Naturalność i świeżość są bardzo ważnymi składnikami naszych przypraw, mieszanek, herbat, ziół i pozostałych oferowanych produktów; dlatego też nie używamy nie naturalnych składników.

logo_soi.png

Playprint proponuje najwyższej jakości wzory map w języku polskim oraz angielskim
Moda na Mapkę Zdrapkę rozpoczęła się w 2004 roku. Ten wyjątkowy prezent podbił serca internautów. Scratch Map budzi ciekawość, intryguje, zachęca do poznawania świata, wspominania podróży lub planowania kolejnych wakacji.
Mapa Zdrapka w szczegółach:
DUŻY ROZMIAR 70×50 cm
Ekskluzywna tuba 55 x 60 mm

PCT_znacka_CMYK.jpg

Promoting the city as a tourist destination to both domestic and international audiences, Prague City Tourism provides current and future visitors with the latest information on Prague’s attractions, experiences and services through its web site and information centres.

LOGO_PRIMA_HOLIDAY_FINAL2 (3).jpg

Prima Holiday to zgrany zespół ludzi, którzy znają się i przyjaźnią od wielu lat. Łączy nas wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej i pasja do podróży. W roku 2018 Prima Holiday obchodzi swoje 5 urodziny. W tym czasie zmieniliśmy się i dostosowaliśmy produkt do realiów rynku. Odpowiadając na potrzeby klientów, stale poszerzamy ofertę i poszukujemy nowych rozwiązań.

logotyp(claim)_czerony_pl_.jpg

Mazowsze jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się regionów w Polsce. Liczne ścieżki rowerowe, piesze, szlaki wodne sprawiają, że region można objechać, obejść i opłynąć, a przy tym świetnie się bawić. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Różnorodność mazowieckiego krajobrazu oraz bogata historia i kultura regionu sprawiają, że na Mazowszu można w ciekawy sposób spędzić czas.

logo bez tła.png

Zbaczamy z turystycznych ścieżek, by eksplorować świat. Organizujemy wyprawy, podczas których w kameralnym gronie odwiedzamy niezwykłe miejsca, uczestniczymy w lokalnych świętach oraz obserwujemy życie lokalnych mieszkańców. Dzięki towarzyszącym wyprawom warsztatom fotograficznym uczymy jak je uwieczniać na zdjęciach, by przywieźć z podróży również niesamowite fotografie.

11838344_pobrane.jpg

Opatów jedno z najstarszych miast Polski – prawa miejskie nadane w 1282 r. z najcenniejszym zabytkiem architektury romańskiej Kolegiatą p.w. św. Marcina, klasztorem i kościołem oo. Bernardynów, pozostałością XVI w. murów obronnych z zachowaną Bramą Warszawską oraz unikatową Podziemną Trasą Turystyczną powstałą na bazie XV-XVI w. piwnic kupieckich.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Opatowa.

LOGO.png

Goście przekraczający próg Żywego Muzeum Piernika przenoszą się w czasie dwa razy.
Wyjątkowy klimat placówki doceniają goście z całego świata. Muzeum było wielokrotnie nagradzane i zdobyło wiele zaszczytnych tytułów, w 2017 roku ten najważniejszy – Złoty Certyfikat POT za Najlepszy Produkt Turystyczny – najbardziej pożądaną, prestiżową i zaszczytną nagrodę branży turystycznej.

Pokazuje / showing 16 wyników / results