HARMONOGRAM TARGÓW:

MIEJSCE: HALA E

20.10 – PIĄTEK:

10:00 – 18:00 – WOJCIECH CEJROWSKI – STOISKO NR. P319

10:15 – 10:30 – INDONEZJA – POKAZ TAŃCÓW – SCENA 1

10:35 – 10:50 – CZARNOGÓRA – PREZENTACJA – SCENA 1

11:00 – 11:25 – WOJCIECH CEJROWSKI – SCENA 1

12:00 – 12:50 – CEREMONIA OTWARCIA – SCENA 1

13:00 – 13:30 – UROCZYSTE OTWARCIE PAWILONU MEKSYKU –PAWILON MEKSYKAŃSKI

13:00 – 13:25 – WOJCIECH CEJROWSKI – SCENA 1

13:30 – 13:45 – CZARNOGÓRA – PREZENTACJA SCENA 1

14:00 – 15:00 – ALEKSANDER DOBA – SCENA HALA F

13:50 – 14:05 – INDIE – POKAZ TAŃCÓW – SCENA 1

14:05 – 14:20 – KAZACHSTAN – POKAZ TAŃCÓW – SCENA 1

14:00 – 15:00 – FORUM MEKSYKAŃSKIE – SCENA 2/SALA KONFERENCYJNA – ZAMKNIĘTA; WEJŚCIE TYLKO NA ZAPROSZENIE

15:00 – 16:10 – 7 NOWYCH CUDÓW POLSKI – SCENA 1

16:10 – 17:00 – BARTEK JĘDRZEJAK – SCENA 1

17:10 – 17:30 – INDIE – PREZENTACJA – SCENA 1

17:30 – 18:00 – WOJCIECH CEJROWSKI – SCENA 1

 

21.10 – SOBOTA:

10:00 – 18:00 – WOJCIECH CEJROWSKI – STOISKO NR. P319

10:00 – 12:00 – HALA F, PRZEJSCIE PRZEZ DŻUNGLĘ NELI + PODPISYWANIE

11:00 – 18:00 –CASTING NA GWIAZDĘ PROGRAMU TRAVEL CHANNEL POLSKA, PROWADZI MARCIN PROKOP – SCENA TRAVEL CHANNEL POLSKA

10:00 – 10:10 – WYSTĘP ARTYSTYCZNY – MEKSYK – SCENA 1

10:15 – 10:45 – POKAZ KULINARNY – KOREA – SCENA 1

10:45 – 10:50 – UZBEKISTAN – PREZENTACJA TURYSTYCZNA – SCENA 1

10:50 – 11:00 – UZBEKISTAN – POKAZ TAŃCÓW – SCENA 1

11:00 – 11:15 – KAZACHSTAN– POKAZ TAŃCÓW – SCENA 1

11:15 – 11:30 – INDIE – PREZENTACJA – SCENA 1

11:00 – 13:00 Konferencja PZM „60 Lat Biura Turystyki Motorowej Polskiego Związku Motorowego” – SCENA GŁÓWNA – SCENA 2 – ZAMKNIĘTA; WSTĘP TYLKO NA ZAPROSZENIE

12:00 – 13:00 – KUBA – PREZENTACJA – SALA KONFERENCYJNA „SZARA”

13:00 – 14:00 – ANDRZEJ I TERESA WALCZAK – KAMPEREM PRZEZ ŚWIAT – SCENA 2

13:00 – 14:00 – HALA F, POKAZ NURKOWY NELI

13:00 – 14:00 – PANAMA – PREZENTACJA – SALA KONFERENCYJNA „SZARA”

14:15 – 15:15 – CZARNOGÓRA – PREZENTACJA KRAJU ORAZ REGIONÓW TURYSTYCZNYCH POŁĄCZONA Z DEGUSTACJĄ POTRAW I WIN ORAZ ZE SPECJALNYM KONKURSEM Z NAGRODAMI – SCENA 2

15:15 – 16:15 – SIMON RADZIMIERSKI ” Jak hieny jadły mi z ręki, czyli Etiopia dla hardkorów ” – SCENA 2

11:35 – 11:55 – CZARNOGÓRA – PREZENTACJA – SCENA 1

12:00 – 12:25 – WOJCIECH CEJROWSKI – SCENA 1

12:30 – 13:00 – JAPONIA – POKAZ KULINARNY – SCENA 1

13:00 – 13:30 – POKAZ KULINARNY – GRECJA – SCENA 1

13:30 – 13:40 – INDIE – PREZENTACJA – SCENA 1

13:45 – 14:00 – TANIEC BRZUCHA – MAROKO – SCENA 1

14:00 – 14:25 – WOJCIECH CEJROWSKI – SCENA 1

14:00 – 15:00 – ALEKSANDER DOBA – SCENA HALA F

15:00 – 18:00 – HALA F, PRZEJSCIE PRZEZ DŻUNGLĘ NELI + PODPISYWANIE

15:00 – 16:00 – MAREK KAMIŃSKI – SCENA HALA F

14:30 – 14:45 – OLYMPUS – ROZDANIE NAGRÓD – SCENA 1

14:50 – 15:10 – INDIE – PREZENTACJA – SCENA 1

15:10 – 15:25 – CZARNOGÓRA – PREZENTACJA – SCENA 1

15:30 – 16:00 – ZAŁOGA KATAMARANU GWADELUPA – DAKKAR – SCENA 1

16:00 – 16:50 – MEKSYK – POKAZ KULINARNY – SCENA 1

17:00 – 17:25 – WOJCIECH CEJROWSKI – SCENA 1

17:30 – 17:40  – MEKSYK – WYSTĘP ARTYSTYCZNY – SCENA 1

 

22.10 – NIEDZIELA:

10:00 – 10:15 – PREZENTACJA – CZARNOGÓRA – SCENA 1

10:15 – 10:45 – POKAZ KULINARNY – GRECJA – SCENA 1

10:45 – 11:00 – JACEK JAROSIK BRADZIAGA – PREZENTACJA PT. „BRADZIAGA ZNACZY OBIEŻYŚWIAT”

11:50 – 12:00 – TANIEC BRZUCHA – MAROKO

11:20 – 11:50 – POKAZ KULINARNY – SŁOWACJA – SCENA 1

12:00 – 15:00 – SPOTKANIE MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ Z CARMEN ROJAS, PROWADZI MARCIN PROKOP – SCENA TRAVEL CHANNEL POLSKA

12:00 – 13:00 – SIMON RADZIMIERSKI – SCENA 1

12:00 – 13:00 – PTTK – PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ORGANIZATOR GODNY POLECENIA” – SCENA 2

12:00 – 13:00 – ALEKSANDER DOBA – SCENA HALA F

13:00 – 14:00 – MEKSYK – POKAZ KULINARNY – SCENA 1

13:00 – 14:00 – PIOTR PUSTELNIK – SCENA HALA F

14:00 – 14:15 – CZARNOGÓRA – PREZENTACJA – SCENA 1

14:15 – 14:30 – KAZACHSTAN – POKAZ TAŃCÓW – SCENA 1

14:30 – 15:00 – MEKSYK – POKAZ KULINARNY – SCENA 1

15:00 – 15:15 – INDIE – PREZENTACJA – SCENA 1

15:15 – 15:45 – INDONEZJA – PREZENTACJA – SCENA 1

15:45 – 16:15 – KOREA – POKAZ KULINARNY – SCENA 1

14:00 – 14:45 – ANDRZEJ I TERESA WALCZAK – KAMPEREM PRZEZ ŚWIAT – SCENA 2

 

DODATKOWO:

20.10 – PIĄTEK

SALA KONFERENCYJNA PIT:

10:00 – 12:00 – KONFERENCJA BRANŻOWA

20.10 – PIĄTEK  – 22.10 – NIEDZIELA

INDONEZJA – SCENA NA STOISKU – 3 DNIOWY PROGRAM

JAPONIA – STREFA WARSZTATÓW – POKAZY JUDO ORAZ KARATE

PAWILON INDYJSKI – 3 DNIOWY PROGRAM

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie