Die Internationale Tourismusmesse
World Travel Show

20-22 | 10 | 2017

WORLD TRAVEL SHOW
die Internationale Tourismusmesse
World Travel Show

20-22 | 10 | 2017

FESTIVAL DER REISENDEN

Wojciech Cejrowski

Jeden z najbardziej znanych polskich podróżników. Jak sam o sobie mówi: poszukiwacz ginących plemion Amazonii. Dziennikarz radiowy i osobowość telewizyjna. Jego programy goszczą na niejednej antenie. Pisarz i publicysta. Przez wielu uwielbiany za swoją charyzmę i niesamowity styl opowiadania. Podczas World Travel Show Wojtek opowie o swoich wyprawach, spotka się z fanami i rozda autografy. Na targach pojawi się też stoisko jego Sklepu Kolonialnego.

Aleksander Doba

„Podróżnik Roku 2015“ w plebiscycie National Geographic, kajakarz i autor bestsellerowych książek. Niezwykle zdeterminowany człowiek, który nie waha się podejmować nawet najtrudniejszych podróżniczych wyzwań. I właśnie za to kochają go miliony. Jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent (z Afryki do Ameryki Południowej) wyłącznie dzięki sile mięśni.

Nela Mała Reporterka

Mała podróżniczka, autorka książek dla dzieci, a także reporterka oraz gwiazda stacji TVP ABC. Gdy jako dziewięciolatka rozpoczynała swoją przygodę z telewizją była prawdopodobnie najmłodszą reporterką na świecie. Dziewczynka odwiedziła już m.in. Boliwię, Chile, Peru, Panamę, Kostarykę, Tajlandię, Kambodżę, Filipiny, Wietnam, Sri Lankę, Malezję, Etiopię, Zanzibar, Tanzanię, Kenię i Mauritius. Jej książki, wydawane pod patronatem National Geographic, cieszą się ogromną popularnością, tak jak spotkania z Nelą.

AdBuster

Człowiek, który doskonale wie, jak z testowania proszku do prania zrobić prawdziwe show.  W przerwach między testemi, razem z bratem – SciFunem – tworzy kanał TubeRaiders. Podróżowanie nie jedno ma imię, a urban exploring jest jednym z nich. Opuszczona kopalnia w USA? Czarnobyl? Niedostępne kanały pod Poznaniem? Długo nie trzeba ich namawiać na takie wyprawy. Im dalej, głębiej, bardziej tajemniczo, tym lepiej!

Wapniak

Maciej „Wapniak” Wapiński tworzy największy kanał o samorozwoju w Polsce. Na swoim przykładzie pokazuje, jak można rozwinąć i polepszyć swoje życie. Brał udział w zawodach Crossfit, był na wyprawie na Grenlandii, skoczył ze spadochronem, morsował, nauczył się strzelectwa dynamicznego, driftu samochodem, gry w pokera na zawodowym poziomie – Czas pokaże co jeszcze zrobi. Prawdziwy rozwojowy męski lifestyle!

Karol Paciorek

Vloger, fotograf, autor. Od 2010 na YouTube. Twórca wielu serii internetowych. Obecnie prowadzi serię #KWTW – Kto Wie Ten Wie. Autor książki ‘Lekko Stronniczy – jeszcze więcej’ napisanej po zakończeniu serii tysiąca odcinków programu ‘Lekko Stronniczy’.

Globstory

Globstory to kanał inspirowany życiem na obczyźnie. Jego prowadząca Kaja mieszkała m.in. w Turcji i Barcelonie. Jak sama twierdzi, nie prowadzi typowego vloga, ale dzieli się ciekawostkami, spostrzeżeniami czy poradnikami z przymrużeniem oka.

Urbex History

Grupa eksploratorów z pasją do historii. Zwiedzają i filmują opuszczone miejsca, często tajne lub niedostępne dla większości osób. W każdym z ich materiałów jest motyw historyczny. Zwiedzili wiele miejsc w Polsce, jak chociażby Tajne radzieckie miasto w Polsce – Pstrąże – ale też i poza granicami naszego kraju np. Czarnobyl, Radioaktywną Zone i Prypeć.

ELFIK TV

Elfik na swoim kanale uczy rysunku. Specjalizuje się w fotorealizmie, fascynuje ją psychologia i filozofia rysunku. Poza materiałami stricte tutorialowymi dzieli się z widzami kulisami życia rysownika, radzi z jakich przyborów warto korzystać, a jakich zdecydowanie unikać. Nietypowym wizerunkiem i dużą wiedzą szybko zjednała sobie sympatię wielu młodych widzów. Jakiś czas temu wyprowadziła się na Teneryfę, gdzie kontynuuje swoja youtubową przygodę.

ŁOWCY PRZYGÓD TELEWIZJA

Tajemnice, przygody, ciekawe miejsca, zapomniane szlaki, mroczne legendy, fascynujące budowle i wiele, wiele więcej!

KAMIL – IN TRAVEL

Kamil jest uzależniony od podróżowania! Kocha podróże i wszystko, co związane jest z odkrywaniem świata. Każdą wolną chwilę stara się wykorzystać aktywnie, obierając za cel kolejne rejony świata.

ALE LUFA!

Kanał prowadzony przez prawdziwych miłośników wspinaczki. Twórcy opowiadają o górach, zdradzają szczegóły przygód, które tam na nich czekają i pokazują wyjątkowe widoki. Materiały na kanale posiadają swój unikalny styl i są nie lada gratką dla wszystkich miłośników wysokości!

SO KAYKA

Jedyny taki kanał taneczny w Polsce. Kaja pokazuje w nim, jak zacząć swoją przygodę z tańcem, udziela rad, jak ćwiczyć i czego unikać, a także odpowiada na najczęściej zadawane pytania. Oprócz tego nagrywa vlogi, na których odwiedza najróżniejsze zakątki świata.

JAKUB BĄCZEK

Złoty medalista mistrzostw świata jako trener mentalny i coach kadry narodowej siatkarzy Stéphane Antigi. Twórca lub współtwórca kilku marek, autor bestsellera „Zarobić Milion, idąc pod prąd“, zawodowy mówca.

FLYING LOCAS

Martyna Tchórz i Beata Jewtuch – polskie stewardessy lini lotniczych Ryanair z Majorki! Oprócz pasji do latania, dziewczyny prowadzą własny kanał youtubowy, na którym dzielą się wiedzą na temat zamieszkiwanej przez nie od 2012 roku wyspy oraz zachęcają do aktywnej turystyki i eksplorowania Balearów na własną rękę.

KAMILl LODZIŃSKI

założyciel Fly4free.pl. Ewangelizator w dziedzinie tanich lotów, przedsiębiorca, a przede wszystkim podróżnik. Opalał się na na Seszelach i Malediwach, wspinał na lodowce w Nowej Zelandii i na Alasce, podróżował samochodem po pustyni Atacama w Chile i bezdrożach Kazachstanu, nurkował w lagunach Polinezji Francuskiej i na Wielkiej Rafie Koralowej.

EWELINA KARPOWICZ

Jedna z najbardziej „zalatanych“ kobiet w Polsce, ponad 750 tysięcy kilometrów przebyła na pokładzie samolotów. Przeszło 70 odwiedzonych państw przed 30-stką. Na #WTS17 będzie opowiadała i podpowiadała: jak kobieta może spakować się w bagaż podręczny na miesieczną podróż! Niemożliwe? A jednak!
WORLD TRAVEL SHOW
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Vermarktung der für Touristen attraktiven Länder und Regionen der ganzen Welt.

ZONE DER LÄNDER UND WELTREGIONEN

Angebot mit Yachten und Boote, auch Geräten und Accessoires. Eine Neuigkeit des Salons wird auch Tauchzone sein, die den ganzen Sektor des Tauchtourismus darstellen wird.

WARSCHAUER YACHTSALON

Zwei Hallen mit Wohnmobilen, Mobilheimen und Outdoor-Geräten: Campingausstattung, Tourismus-, Sport- und Erholungsgeräten.

CAMPER CARAVAN SHOW

Treffen mit Reisenden: Gespräche, Fragen und Antworten, Berichte aus letzten Reisen. Ein Dutzend von Weltenbummlern in einem Platz!

FESTIVAL DER REISENDEN

SSehen Sie die Fotorelation aus der I. Auflage von World Travel Show.

FOTORELATION 2016

Festival der Asienkulturen bildet eine Übersicht der Tourismus- und Kulturangebote dieses fantastischen, und immer noch nicht entdeckten Kontinents.

Official partner of Festiwal Of Asian Cultures

FESTIVAL DER ASIENKULTUREN

MEXIKO EIN PARTNER VON PTAK WARSAW EXPO

SEE MORE

Während des offiziellen Besuches des Präsidenten Andrzej Duda in Mexiko wurde ein Partnervertrag zwischen Mexiko und dem größten in Polen Messe- und Kongresszentrum Ptak Warsaw Expo geschlossen. Mexiko wurde vom Minister des Tourismus der Vereinigten Mexikanischen Staaten Enrique Octavio de la Madrid Cordero, und Ptak Warsaw Expo vom Geschäftsführer Tomasz Szypuła repräsentiert. Der Vertrag wurde in Anwesenheit von Präsidenten von beiden Staaten offiziell unterzeichnet.

Die erste Auflage World Travel Show

0
Besucher
0
Aussteller
0
Ausländische Aussteller
0
Reisende
0
Thematische Zonen

Encounters with travelers, thousands of travel adventures and inspirations!

EHRENPATRONAT

STRATEGISCHE PARTNER

MEDIENPARTNER

DARMOWY DOJAZD