ATRAKCJE WORLD TRAVEL SHOW 2018:

Camper&Caravan Show

Dwie hale pełne kamperów, domków mobilnych, a także sprzętu outdorowego: wyposażenia kempingowego, sprzętu turystycznego, sportowego i rekreacyjnego. Oferta najnowszych polskich i światowych producentów w jednym miejscu, a do tego zjazd załóg karawaningowych z całej Europy.
Zobacz więcej – przejście do strony salonu

ZOBACZ WIĘCEJ

Warszawski Salon Jachtowy

Misją Warszawskiego Salonu Jachtowego jest promocja polskiej branży stoczniowej. Odwiedziny w Salonie będą świetną okazją do zapoznania się z tak szeroką ofertą jachtów i łodzi, a także sprzętu i akcesoriów polskich i światowych producentów. Ale to nie wszystko, bo nowością Salonu będzie także Strefa Nurkowania prezentująca cały sektor turystyki nurkowej (sprzęt, wyprawy nurkowe i szkoły nurkowania).

ZOBACZ WIĘCEJ

Festiwal Kultur Azji

Azja zachwyca wszystkich swoją niezwykłą różnorodnością, a jej odmienność kulturowa przyciąga w magiczny sposób. FESTIWAL KULTUR AZJI to miejsce prezentacji oferty turystycznej i kulturalnej tego fantastycznego, zamieszkiwanego przez wiele narodów kontynentu. Odwiedzający poczują klimat Azji i zainspirują się do prawdziwej, orientalnej wyprawy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Strefa Krajów i Regionów Świata

Salon Travel był miejscem prezentacji ponad 30 atrakcyjnych krajów oraz regionów z całego globu. Po raz pierwszy w Polsce okazję do promocji na targach miały Seszele, które były oficjalnym krajem partnerskim wydarzenia. Z tego odległego miejsca przyleciał także zespół muzyczny, który swą gorącą muzyką oraz żywiołowym tańcem wprowadził do podwarszawskiego Nadarzyna egzotyczną atmosferę. Z ogromnym sukcesem zadebiutowała także Argentyna. Dopisały również reprezentacje krajów i regionów bliższych nam geograficznie. Nie zabrakło niemieckiej Saksonii czy Brandenburgii, regionu Peszt z Węgier, Żupanii zagrzebskiej z Chorwacji, Czech czy Białorusi. Zwiedzający salon mogli więc odbyć ekspresową, trzydniową podróż dookoła świata.